KURUMSAL

 

 

Cam Balkon Kapatma Sistemleri üretmek amacıyla 2003 yılında kurulan ÖNAL YAPI Türkiye pazarına yeni bir ürün kazandırmanın ve yeni bir sektör oluşturmanın haklı gururunu taşımaktadır.

 

Kurulduğu günden bugüne kararlı ve emin adımlarla sürekli büyümekte olan şirketimiz Antalya Merkez ve çeşitli merkezlerdeki bayileriyle Türkiye genelinde hizmet vermektedir. Şirketimizin kalite ve hizmet anlayışı çerçevesinde oluşturmakta olduğu bayi sayısı gün geçtikçe artmaktadır.

 

Tüketici ihtiyaçları dikkate alınarak dizayn edilen çeşitli sistemler müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır. Araştırma ve Geliştirme faaliyetlerimiz devam etmekte olup, optimum faydanın sağlanması hedeflenmektedir. Siz değerli müşterilerimize ulaşmak için 2003 yılından bu yana tüm fuarlarda stant kuran firmamız reklam çalışmalarına da ara vermeden devam etmektedir.

 

Şirketimiz üretim, satış ve satış sonrası hizmetlerde toplam kalite yönetimi anlayışıyla ilerlemekte, tecrübeli kadroları ile koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle çalışmalarını sürdürmektedir.

 

İbrahim SERÇE

Genel Müdür