ÜRÜNLERİMİZ » ONL 1001

 


 

ONL 1001 ALT RAYSIZ KATLANIR CAM - VİTRİN SİSTEMİ


ONL 1001 Vitrin sistemi, alışveriş merkezleri, otellerin salon bölmeleri, cafeler, pastaneler, mağazalar ve kış bahçeleri için tasarladığımız bir sitemdir.

Üst taşıyıcı konstrüksiyon ve alüminyum raylar üzerinde askıda hareket etmektedir. Camlar katlandığı zaman zeminde hiçbir profil, ray vb. mekanizmalar bulunmadığından dolayı mekandaki kısıtlamaları, istenmeyen görüntü ve alan kaybını ortadan kaldırarak ferah ve modern ortamlar sunar.

Kayar kanatları sayesinde iç ve dış mekanlar arasında tamamen bütünlük sağlayan bu sistemde kullanılmakta olan 10 mm kalınlığındaki temperli cam sayesinde tam bir güvenlik elde edilir.

ONL 1001 sisteminde camların yükü üstte olduğu için sert plastik pimler ile desteklenmektedir. Sert plastik pimlerin tercih edilmesinin sebebi ise sistemin çalışma esnasında metal vidaların camları kırma riskinin yüksek olması göz önünde tutulmuştur.

Camlar tamamen kapatıldığı zaman, altta ray olmadığından zemine sabitlenmesi gereken mekanizma estetik açıdan gizli olarak tasarlanmıştır.

ONL 1001’ de körüklü rulmanlar kullanılarak sistemin kanat yüksekliği 4m’ye kadar çıkarılmıştır ve her bir kanat genişliği 130 cm olarak uygulanabilmektedir.

WPX 808

AYRINTILAR »

 

ONL 808

AYRINTILAR »

     

ONL 1001

AYRINTILAR »

 

ONL 802

 AYRINTILAR »

     

PFX 808

 AYRINTILAR »

 

PFX 1001

AYRINTILAR »

     

ONL 4404

AYRINTILAR »

 

PFX 4404

AYRINTILAR »

     

PNL 5001

AYRINTILAR »

 

CPJ 708 

AYRINTILAR »