ÜRÜNLERİMİZ » PNL 5001

 


 

PNL 5001 KATLANIR SALON BÖLME SİSTEMİ


Katlanır Duvar Sistemi PNL 5001, alışveriş merkezleri, otellerin salon bölmeleri,mağazalar ve konferans salonları için tasarlanmış bir sistemdir.

Üst taşıyıcı konstrüksiyon ve alüminyum raylar üzerinde askıda hareket etmektedir. Mekandaki kısıtlamaları, istenmeyen görüntü ve alan kaybını ortadan kaldırır. Ferah ve modern ortamlar sunar. Paneller arasında kullanılan kaya yünü %100 oranında ses ve ısı yalıtımı sağlamaktadır.

Sistemin park alanları mükemmel dönüş sağlayarak kullanıcıya 12 m. yüksekliğindeki bir paneli tek bir hareketle park etme imkanı sunar. Paneller içerisine kullanım alanına uygun olarak kapı yapılarak salonlar arasında geçiş sağlanmaktadır.

Arzu edildiği hallerde tamamen açılabilmesi, bölünen alanı geniş bir salon halinde kullanma olanağı sunar. Kayar kanatları sayesinde iç ve dış mekanlar arasında tamamen bütünlük sağlar.

Katlanır Duvar Sistemi 5001 İçin ahşap panel, cam panel,kompozit panel vb. malzemeler kullanılarak iç mekanda açılır kapanır bölmeler, seperatörler, kabinler, güvenlik koridorları oluşturmak mümkündür. Otellere, konferans salonlarına, restaurantlara aynı anda birden fazla amaçla kullanılabilme imkanı sağlar.

Sistemin standart yüksekliği 4.00 m. dir.
Arzu edildiği taktirde maksimum 12.00 m. Yüksekliğine kadar da üretilmektedir.

WPX 808

AYRINTILAR »

 

ONL 808

AYRINTILAR »

     

ONL 1001

AYRINTILAR »

 

ONL 802

 AYRINTILAR »

     

PFX 808

 AYRINTILAR »

 

PFX 1001

AYRINTILAR »

     

ONL 4404

AYRINTILAR »

 

PFX 4404

AYRINTILAR »

     

PNL 5001

AYRINTILAR »

 

CPJ 708 

AYRINTILAR »