ÜRÜNLERİMİZ

Dayanıklı ve Fonksiyonel

 

Cam balkon kapatma ve vitrin sistemleri ev ve iş yerlerinizin dış çevre ile buluşmasını sağlayan, teras, restaurant, cafe ve diğer özel alanların ayrılması için uygulanan tüm detay ve uygulama sorunlarını ortadan kaldıran, kullanıldığı alanlara heyecan veren pratik ve özel sistemdir.

 

Sistemin yapısını alüminyum, taşıyıcı çerçeve, hareketli kanatlar, yönlendirici aparatlar, temperli cam, yalıtım dolgu malzemeleri ve fitillerden oluşmaktadır.

 

Sistem yapısı gereğince taşıyıcı alüminyum çerçeve ve alt üst kanatlar dışında herhangi bir yatay ya da düşey kayıt içermemektedir. Bu da manzara ve görüntüde hiçbir kayıp oluşmamasını sağlar. Dışarıdan bakıldığında binaların yapısında hiçbir değişiklik ve bozulma olmamaktadır.

 

Bu nedenle göze hoş görünmeyen yapısal kirlilikler oluşmaz. Kesinlikle imar mevzuatına uygundur. Mekan sahiplerine yasal bir sınırlılık getirmez. Mekanınızdan daha fazla faydalanmanızı sağlar.

 

Sistemi tamamen açtığınızda balkonunuzu hiçbir bağlantı ve ek yapılmamışcasına kullanma özgürlüğü sunduğu gibi, tam olarak kapatıldığında ise ısı, rüzgar, ses, toz vb. dış etkenleri önemli derecede engelleyerek yalıtım sağlamaktadır.

 


 

WPX 808

Türkiye'de ilk ve Tek

Siz değerli müşterilerimizin isteklerine en güzel şekilde cevap vermek için üretmiş olduğumuz Kendinden Perdeli Katlanır Cam Sistemidir.

AYRINTILAR »

 

ONL 808

ONL 808 Cam balkon kapatma sistemi, yıllar süren tecrübemizle üretmiş olduğumuz çok fonksiyonlu bir sistemdir.

 

AYRINTILAR »

     

ONL 1001

ONL 1001 Vitrin sistemi, avm'ler, otellerin salon bölümleri, cafeler, pastaneler, mağazalar ve kış bahçeleri için tasarladığımız br sistemdir.

 

AYRINTILAR »

 

ONL 802

ONL 802 Katlanır Cam Sistemi 808 sisteminin özelliklerine sahiptir. Rulman sistemi farklıdır ve biraz daha kalın ve lük üretilmiştir.

 

AYRINTILAR »

     

PFX 808

KENDİNDEN PERDELİ KATLANIR CAM SİSTEMİ

 

 

 

AYRINTILAR »

 

PFX 1001

ONL 1001 sistemiyle aynı özelliklere sahiptir, üretmiş olduğumuz Kendinden Perdeli Katlanır Cam Sistemidir.

 

AYRINTILAR »

     

ONL 4404

ONL 4404 Isı yalıtım değerleri mükemmel olan bir katlanır sistemdir.

 

 

AYRINTILAR »

 

PFX 4404

PFX 4404 Isı yalıtımlı katlanır cam sistemimiz de yine ONL 4404 sistemiyle aynı özelliklere sahiptir. Tek fark ise PFX 4404 sisteminin kendinden perdeli olmasıdır.

AYRINTILAR »

     

PNL 5001

Katlanır Duvar Sistemi PNL 5001, alışveriş merkezleri, otellerin salon bölmeleri,mağazalar ve konferans salonları için tasarlanmış bir sistemdir.

AYRINTILAR »

 

CPJ 708

Vitrinlerinizin 7/24 saat açık kalmasını istiyorsanız bu ürünü mutlaka inceleyin.

 

 

AYRINTILAR »